Про компанію
#beautytag — це молода компанія, що створенна восени 2019 року. Головною ідеєю було створення ком'юніті, де любителі косметики змогли б ділитись відгуками на продукцію та побудувати свій блог. Зараз #beautytag — це сервіс, що швидко розвивається та показує стрімкий ріст активних користувачів.
Ком'юніті
Наш сайт — це суцільний користувацький контент. Користувачі створюють блоги, додають фото продуктів, пишуть відгуки, спілкуються між собою, додають відгуки у вішлісти.
Візуальний контент
Візуальна складова — це ключ до серця користувачів в соціальних мережах. Це швидкий спосіб донесення інформації. #beautytag - побудованний саме на візуальному контенті.
#beautytag - це стартап-компанія з Києва, Україна. Ідея такого сервісу народилася дуже давно, ще до успіху інфлюенсерів на Instagram та на YouTube. Перш за все, я хотіла створити щось корисне. Сервіс, який допоможе оптимізувати кількість косметичних засобів в косметичці. У мене відповідальний підхід до споживання. Я люблю косметику та різні продукти, але купую лише необхідні речі. Щоб дізнатися про новинки на ринку — я дивлюся блогерів на YouTube. А от сервісу з відгуками як раз і не вистачає. Такої спільноти, де можна зібратися з подругами та поділитися порадами, хто що любить, що кому підійшло. Я сподіваюся, що #beautytag стане таким місцем, де ти порадиш щось мені, і я розкажу, що люблю ❤️. Ласкаво просимо!

Даша Поліщук
Founder
Кожна може бути Б'юті Блогером
Наш перший девіз був, що кожна може бути б'юті блогером. І це правда.
Beauty tag - це ком'юніті любителів краси. Тут ти знайдеш огляди засобів для макіяжу, догляду, волосся та ароматів. Користувацький контент - це серце нашого сервісу. Користувачі діляться своєю думкою та досвідом. Формат сайту простий і знайомий. Візуального контенту дуже багато - це фотографії товарів.

Якщо ти любиш косметику, як любимо її ми, тобі точно сподобається наше ком'юніті. Напевно, ти стикалася з проблемою, коли ти не можеш зрозуміти, який засіб може підійти саме тобі. Ти не знаєш, які новинки з'явилися на ринку, але точно знаєш, що тобі хотілося б поділитися зі світом своїми знахідками. Для цього ти можеш побудувати власний блог на нашій платформі.

Будь ласка, не соромтеся стати експертом на #beautytag! Ти споживач ринку, тому насправді важливо, що ти думаєш. Розкажи світові про це.

Світ змінюється дуже швидко і хочеться йти в ногу з часом. Сьогодні ти розповіси, що в твоїй косметичці, а завтра до тебе будуть прислухатися мільйони.
Наша команда
#beautytag — це досвідчена команда, що має великий досвід у розробці та запуску різних продуктів. Нами реалізовані проекти для ринків США та Європи.
Даша Поліщук
Founder & CEO
Саша Поліщук
COO & Product
Богдан Грищенко
CTO & Developer
Єлизавети Сухіна
Illustrator
Співпраця
Ми відкриті до будь-яких пропозицій. Ми шукаємо бренди для наповнення GiftyBox. Свої пропозиції чи запитання надсилайте на адресу: [email protected]
STARTUP SCHOOL GRADUATE
Y Combinator •September 2019
Переглянути
Made on
Tilda