Отримай набір косметичних засобів
БЕЗКОШТОВНО
GiftyBox від Beautytag
Хто може отримати GiftyBox?

Основна місія #beautytag - чесні відгуки на косметичну продукцію. Ми вважаємо, що кожна з нас може бути б'юті блогером, робити огляди на новинки та висловлювати свою думку з приводу якості товарів від брендів.
Я зможу отримати GiftyBox безкоштовно?

Ми з командою #beautytag вирішили дарувати подарунки. Цілий набір косметичних засобів ти можеш отримати абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Тобі потрібно виконати наступні умови, які збільшать твої шанси на отримання GiftyBox від #beautytag.
Що таке GiftyBox?

GiftyBox
- це набір різних косметичних засобів, які можна отримати абсолютно БЕЗКОШТОВНО для тестування та написання відгуків. До GiftyBox входить декілька різних продуктів, різних брендів, часто це культові продукти. Це обмежена пропозиція для активних користувачів #beautytag.
Як отримати GiftyBox:
Зареєструватися на сайті beautytag.com.ua
Заповнити профіль, додати інформацію та фото
Написати відгуки
Написати щонайменше 10 відгуків на косметичні засоби, якими ти вже користувалася. Відгук має містити унікальний текст та фото - зроблені тобою.
Заповнити форму
Заповнити форму з посиланням на твій профіль, та позначкою, що ти хочеш отримувати GiftyBox
Активні користувачі, які вже отримали GiftyBox, пишуть відгуки на нашій платформі. Переглянь їх відгуки на продукцію з GiftyBox.
Умови участі
Для того, щоб отримати можливість взяти участь у тестуванні косметичних засобів з GiftyBox, тобі потрібно виконати необхідні умови. Орієнтовно вкінці календарного місяця команда #beautytag обере декілька активних користувачів та відправить їм GiftyBox на огляд.

Необхідні умови участі:
•Реєстрація на сайті beautytag.com.ua Заповнити профіль, додати інформацію та фото.
•10 + відгуків на косметичні засоби. Відгук має містити унікальні фото - зроблені тобою.
•Заповнити форму за адресою https://forms.gle/UuB4f9quL47m96Nz8 з посиланням на твій профіль, та позначкою, що ти хочеш отримувати GiftyBox

Після того, як ти отримаєш GiftyBox, ми чекаємо, що ти протестуєш продукти та залишиш відгуки про кожний з продуктів з поміткою "#giftybox на тестування" на сайті beautytag.com.ua. Ми не можемо зобов'язати тебе повернутися на сайт та додати відгуки, але сподіваємося на твою чесність та лояльність. У іншому випадку ми не зможемо допустити тебе до участі у наступних розсилках GiftyBox.

Команда #beautytag залишає за собою право самостійно обирати користувачів, яким будуть відправлені GiftyBox.

Відгуки повинні бути розгорнутими, та результатом твого тестування. Відгук - це унікальний текст та унікальне фото. Відгуки не повинні містити негативні висловлювання, різкої та неконструктивної критики у бік бренду чи продукту. Образливі відгуки будуть блокуватися, автори не будуть допускатися до участі у наступних розсилках GiftyBox.

Відгуки, що порушують авторські права (фото та текст), що були скопійовані з інших ресурсів чи, переписані - не допускаються до участі, та будуть блокуватися.

Якщо ти додаєш відгуки на косметичні засоби з GiftyBox на інших соціальних мережах:

Instagram - познач нас на фото @beautytag_co та додай допис "Цей товар я отримала від Beautytag для тестування". Фото повинні відрізнятися від фото, що додані на сайт.

Facebook - додай позначку "Цей товар я отримала від Beautytag для тестування"

Дякуємо!

Команда #beautytag


Залишайся на зв'язку
Будь в курсі останніх косметичних новин. Не надсилаємо спам.
Made on
Tilda